دستگاه وکیوم مردانه؛ سفت کننده و بزرگ کننده آلت تناسلی / پکیج طلایی – Golden Vacuum

دستگاه وکیوم مردانه روناس طب - مدل Golden Vacuum

شریک جنسی خود را غافلگیر کنید.

آلت تناسلی خود را بدون درمان‌های خطرناک و با تمرینات منظم، تا ۳ سانتی‌متر بلندتر و تا ۱.۵ سانتی‌متر قطورتر کنید.

دستگاه وکیوم مردانه با تقلید از عملکرد طبیعی بدن، باعث خونرسانی بیش‌تر به بافت اسفنجی آلت تناسلی می‌شود که این امر موجب افزایش طول و قطر آن خواهد شد.

توضیحات بیش‌تر و شیوهٔ استفاده را در ادامه مطالعه کنید و برای ثبت سفارش روی «خرید اینترنتی» کلیک کنید. بسته به صورت کاملا محرمانه برای شما ارسال خواهد شد.

۱۴۸ هزار تومان / ارسال رایگان و محرمانه

مدل Golden Vacuum – روناس طب

شامل: محفظه لیوانی شکل، پمپ، شلنگ، سه عدد حلقه لاستیکی با سایزهای متفاوت

خرید اینترنتی و پرداخت در محلپشتیبان تلگرامی فروشگاه دکان

دستگاه وکیوم مردانه چیست؟

وکیوم مردانه، یا دستگاه بزرگ کننده آلت تناسلی مردان، با ایجاد مکش در استوانهٔ دستگاه که آلت درون آن قرار می‌گیرد، باعث باز شدن سینوزوییدها و وریدها می‌شود که این امر موجب افزایش خونرسانی به بافت‌های اسفنجی آلت تناسلی شده و حجم این بافت‌ها را افزایش می‌دهد.

دستگاه وکیوم مردانه مناسب چه کسانی است؟

کسانی که دچار اختلال نعوظ هستند یا با شل شدگی و افتادگی آلت تناسلی مواجه هستند؛ در کنار آقایانی که مایل به افزایش قطر و طول آلت خود هستند، می‌توانند از این دستگاه برای رفع مشکلات و نیازهای خود استفاده کنند.

دستگاه وکیوم مردانه روناس طب - مدل Golden Vacuum

قیمت دستگاه وکیوم مردانه

با توجه به محدودیت‌های واردات و تولیدات معدود داخلی، تنوع این کالا در بازار ایران چندان بالا نیست. در بین شرکت‌های تولید کننده، روناس طب با تولید سه نسخه از این دستگاه، محبوبیت و معروفیت بیش‌تری پیدا کرده است.

در حال حاضر قیمت‌های متفاوت بسیاری، از ۷۰ تا ۳۰۰ هزار تومان برای نسخه‌های ایرانی این محصول وجود دارد.

دُکّان نسخهٔ پکیج طلایی شرکت روناس طب را با تمامی اقلام همراه و با در نظر گرفتن کیفیت و اصالت کالا برای ارائه در نظر گرفته است.

روش استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

با توجه به میزان قطر آلت خود حلقه لاستیکی مناسب را انتخاب و بر روی لوله وکیوم نصب کنید. یک طرف شلنگ به سر لوله متصل می‌شود. طرف دیگر شلنگ را به سر پمپ متصل نمائید. پس از قرار دادن آلت در داخل لوله وکیوم از طریق پمپ به میزان مناسب خلا در استوانه ایجاد کنید. در صورتی که از دستگاه برای فیزیوتراپی و افزایش اندازه آلت استفاده میکنید بعد از 10 الی 15 دقیقه حفظ آلت در استوانه از طریق سوپاپ موجود در سر استوانه می‌توانید خلا استوانه را برطرف و دستگاه را از بدن خود جدا کنید. همچنین می‌توانید پس از خرید نحوهٔ استفاده را به صورت کاملا رایگان و در تمام طول دوره از مشاورین شرکت دریافت نمایید.

قبل از نزدیکی

مقداری از سر آلت را به  روان‌ساز آغشته کرده و از طریق دهانهٔ حلقهٔ لاستیکی وارد محفظه نمایید. سپس شروع به پمپاژ به صورت آهسته نمایید. توجه داشته باشید در پمپ زدن بایستی پس از هر بار پمپ زدن دو ثانیه بشمارید و سپس مجددا دسته را بکشید. عمل پمپ زدن را تا حدی ادامه دهید تا درد یا فشار ایجاد نشود و پس از نعوظ آلت، سوپاپ شاخی سفید رنگ را بدون جدا کردن محفظه بکشید و سپس مجددا عمل پمپاژ را تکرار کنید. جهت پر شدن کامل تمام بافت‌های اسفنجی از خون، بسته به شدت ضعف یا نیاز به جبران نعوظ بایستی عمل کشیدن سوپاپ و پمپاژ مجدد را حداقل 5 تا 6 بار تکرار کنید. پس از ایجاد نعوظ کامل جهت جدا کردن وسیله از آلت بدون اینکه هوایی وارد محفظه کنید و آن را از جای خود تکان دهید، کش لاستیکی را یک‌باره از روی محفظه به بیخ آلت بلغزانید و محفظه را از روی آلت جدا کنید.

تمرینات

استفاده از وکیوم جنسی مردانه به عنوان تمرین درمانی می‌تواند یک روز در میان به مدت 30 دقیقه به صورت 2 نوبت 15 دقیقه‌ای با یک استراحت 5 دقیقه‌ای ما بین آن به طریق ماساژ صورت گیرد. برای شروع تمرین مراحل آماده‌سازی را همانطور که در بالا به آن اشاره شد انجام دهید. در این روش پس از به نعوظ رساندن کامل، آلت را داخل محفظه به مدت 15 دقیق نگه دارید. سپس هر دو دقیقه یک بار شلنگ انتهای محفظه را جدا کرده و با کشیدن سوپاپ، هوای داخل محفظه را خالی کنید و مجددا شروع به پمپاژ نمایید.

نکات قابل توجه در زمان استفاده از وکیوم جنسی مردانه

1- کش لاستیکی را بیش از 15 دقیقه در حین نزدیکی بر روی آلت نگذارید.

2- برای نظافت، تنها محفظه و کش های لاستیکی را با آب ولرم و صابون بشویید.

3- از مکش بیش از حد دستگاه وکیوم که منجر به ایجاد درد یا فشار بر روی آلت تناسلی گردد اکیدا خودداری فرمایید.

توجه: اگر افسردگی یا سایر مشکلات روحی باعث اختلال در نعوظ شده است، این دستگاه قطعا درمان مناسبی نیست. برای بهبودی از چنین شرایطی، بایستی به پزشک

مشخصات و مجوزها

دستگاه پمپ وکیوم گلدن وکیوم

شماره پروانه بهداشت غذا و دارو: ۳۸۹۳۷۵۹۵

پروانه ساخت:۶۶۴/۹۰۴۸۷

ساخت ایران شرکت روناس تجهیز طب

محصولات دکان: وکیوم مردانه

رفع مسئولیت

هر دستگاه و وسیلهٔ طبی، بایستی با تحقیق و دانش استفاده از آن، مورد بهره قرار بگیرد. دُکّان مسئولیتی در قبال استفادهٔ نادرست یا نابجا از محصولاتش بر عهده ندارد. لطفا در انتخاب و استفاده از هر محصول دقت کافی داشته باشید و به شعارهای غیر واقعی توجه نکنید.

خلاصه
product image
امتیاز
5 based on 2 votes
برند
دُکّان
نام محصول
دستگاه وکیوم مردانه
Price
IRR 1480000
وضعیت موجودی
Available in Stock

2 Replies to “دستگاه وکیوم مردانه؛ سفت کننده و بزرگ کننده آلت تناسلی / پکیج طلایی – Golden Vacuum”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *